Ufuk Tan Gayrimenkul

Ufuk Tan Gayrimenkul

 Ufuk Tan Gayrimenkul

Logo ve Dergi Tasarımı

Müşteri: Ufuk Tan Gayrimenkul

Ufuk Tan Hanım’ın gayrimenkul firması için hazırladığımız logoda sadelik ön planda bırakıldı. Gayrimenkul ve emlak piyasısının klasikleşmiş ev ikonu, a harfine uyarlanarak minimalist bir tasarım dokunuşu yapıldı. Renkler firma sahibinin isteği üzerine mavi tonları olarak seçildi.

Ufuk Tan Gayrimenkul’ün 3.sayısı olan 16 sayfalık dergi ise, yine sade ama etkili olması hedeflenerek tasarlandı ve 10.000 adet basıldı.

Ufuk Tan Gayrimenkul Dergi 3.Sayı, 2015 

Mimarca Sanat

Mimarca Sanat

MimarcaSanat

Marka Tasarımı

İşveren: Mimarca Sanat

Konu: Logo, websitesi, marka kimliği dahil marka tasarımı

2011 yılından beri sanatla ilgili yazıların bulunduğu Mimarca Sanat blogu için yapılan çalışmada, sanatın çeşitliliğini vurgulamak için çok renkli bir çalışma yapıldı.

  •  marka kimliği tespit çalışmaları
  • renk seçimi ve logo tasarımı
  • websitesi tasarımı
  • sosyal medya desteği

 

Mimar Sinan Günleri Afiş Yarışması

Mimar Sinan Günleri Afiş Yarışması

Mimar Sinan Günleri Afiş Yarışması

Afiş Tasarımı

Yarışmayı Düzenleyen: TMMOB Mimarlar Odası Kayseri Şubesi

TMMOB Mimarlar Odası Kayseri Şubesi 09 – 11 Nisan 2007 tarihleri arasında düzenlenecek Mimar Sinan’ı Anma Haftası etkinlikleri kapsamında Sinan’dan Bugüne Kamu Mimarlığı “Devlet ve Uygarlık” konulu yarışmada mansiyon ödülü kazandıran afişte, Sinan’ın yapısı ile günümüz mimarlığı eleştirel bir dille ele alınmıştır.

“45 Sıra Numaralı 426731 Rumuzlu Afiş ile Zeynep Yılmaz
Kamu mimarlığının özgünlüğünü yitirmesini, farklı temsil araçlarını birlikte kullanarak, başarı ile yorumladığı için mansiyon ödülüne layık görülmüştür.”

Filmime Müzik

Filmime Müzik

Filmime Müzik

Logo Tasarımı

İşveren: Filmime Müzik

Konu: Renk seçimi ve logo tasarımı

Kısafilm, belgesel, tanıtım filmi, tiyatro vb. projelerinde özgün müzik kullanmak isteyen yönetmenlerin, ihtiyaçlarına uygun eserleri bulup satın alabileceği bir platform olan FİLMİMEMÜZİK projesi için hazırlanan logo, film ve müzik kavramlarına anlatan simgelerin beraber kullanılmasıyla oluşturuldu.

Yazı fontu yapılan işin ciddiyetini ön plana çıkarırken, logoda ve websitesinde kullanılmak üzere seçilen turkuaz ve mavi tonları ile markanın genç ve dinamik yapısı vurgulanmıştır.

 

  • renk seçimi ve logo tasarımı